Jak się nazywa mąż Grzeszczak?

Kto śpiewa Co z nami będzie?

Czy Sylwia Grzeszczak ma dzieci?

Kiedy urodziła się Sylwia Grzeszczak?

Gdzie zaczynała Sylwia Grzeszczak?

Zadebiutowała w programie „Od przedszkola do Opola”, gdzie wykonała piosenkę z repertuaru Krzysztofa Krawczyka „Byle było tak”. Krótko po tym Sylwia rozpoczęła naukę na pianinie, którą kontynuowała w kolejnych szkołach muzycznych, a zakończyła dyplomem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im.

Czy Sylwia Grzeszczak ma męża i dzieci?

Sylwia Grzeszczak – mąż, dzieci Grzeszczak związana jest z Liberem. Para wzięła ślub w 2014 roku. Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski mają jedno dziecko. To urodzona w grudniu 2015 Bogna.

Jakie wyksztalcenie ma Sylwia Grzeszczak?

Wykształcenie Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu. Jest też absolwentką klasy fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina.

Jaka jest Sylwia Grzeszczak?

Sylwia Grzeszczak jest polską wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Prywatnie od trzech lat jest związana z raperem Liberem, z którym ma córkę Bognę. Wśród utworów piosenkarki znajdują się takie hity jak „Sen o przyszłości”, „Małe rzeczy”, „Komponując siebie” czy „Karuzela”.

Czy Sylwia Grzeszczak ma rodzeństwo?

Ile ma wzrostu Sylwia Grzeszczak?

Z kim spiewala Sylwia Grzeszczak?

Była gwiazdą „Od przedszkola do Opola” wystąpiła w popularnym programie „Od przedszkola do Opola”, gdzie zaśpiewała piosenkę Krzysztofa Krawczyka pt. „Byle było tak”.