Jak zrobić Wypalarke Lichtenberga?

Oceń post

Najlepiej sięgnij po dwa szeregowo połączone transformatory do wypalania w drewnie. Jeśli ich nie masz, możesz sięgnąć po akcesoria ze zużytych kuchenek mikrofalowych. Wystarczy odseparować z nich transformatory, po czym wypalić figury Lichtenberga. Często wykonuje się figury Lichtenberga spawarką.

Jak Wypalac wzory na drewnie?

Połóż kalkę techniczną na wybranym rysunku, zdjęciu lub napisie i dokładnie obrysuj go ołówkiem na kalce, pamiętając o wszystkich szczegółach. Następnie odwróć kalkę i połóż ją rysunkiem do drewna. Zamocuj ją z góry i dołu taśmą klejąca tak, by była nieruchoma.

Jak działa Wypalarka do drewna?

Wypalarka do zdobienia przedmiotów z drewna, skóry lub korka działa na zasadzie rozgrzanej lutownicy. Końcówki w formie grotów są rozgrzewane do odpowiedniej temperatury i za ich pomocą wypalamy wzory. Pirograf PM-LOW-60 z grzałką o mocy 60 W bardzo szybko nagrzewa groty do maksymalnej temperatury 275 stopni Celsjusza.

Gdzie można kupić wypalarkę do drewna?

Dorota Kowal

Cześć! Nazywam się Dorota i witaj w moim świecie, w którym piękno spotyka naukę. Od zawsze byłam zafascynowana tym, jak różnorodne składniki i formuły oddziałują na naszą skórę i ciało, nadając im blask i zdrowy wygląd. Moja pasja do kosmetyków rozpoczęła się już w młodym wieku, kiedy pierwszy raz zanurzyłam palce w kremie mojej mamy. Z czasem ta fascynacja przekształciła się w prawdziwe zamiłowanie do nauki o składnikach i ich działaniu. Lubię eksperymentować z nowymi produktami, a jeszcze bardziej cenię sobie zdobywanie wiedzy o tym, co naprawdę działa, a co to tylko chwilowa moda.

Dodaj komentarz