W tym przypadku chodzi o przeładowanie systemu energetycznego ofiary, dochodzi do zaburzeń systemu nerwowego, połączonego z systemem energetycznym ofiary, która odczuwa zawroty i bóle głowy, dezorientację i odrętwienie[2].

Jak odbić atak energetyczny?

Jak rozpoznać atak wampira energetycznego?

U ofiar energetycznych wampirów obserwuje się niepokojące symptomy. Najczęstszą reakcją jest izolacja, ale mogą to być wahania nastroju, przejadanie się, ogólne osłabienie. Częsty kontakt z wampirem energetycznym może prowadzić do utraty poczucia własnej wartości, obwiniania się i użalania się nad sobą.

Czy jestem wampirem energetycznym?

Kim jest wampir energetyczny? Wampiry energetyczne to osoby, które uwielbia skupiać na sobie uwagę, ale jednocześnie nie potrafi lub nie chce okazywać jej innym. Nie są więc dla nikogo wsparciem, a przede wszystkim najczęściej zadręczają innych swoimi problemami, lękami czy zmartwieniami.

Jak wyleczyć się z bycia wampirem energetycznym?

Należy dbać o czystość aury oraz zamknięty kontur pola aurycznego. U wampirów powierzchnia aury jest pokryta wirami, dziurami i wyrwami, co powoduje trwały odpływ energii w przestrzeń. U przeciętnego człowieka kontur zostaje naruszony tylko podczas ataków lub wysyłania energii na zewnątrz w sposób świadomy.

Jak pozbyć się podczepienia?

Natomiast jeśli złapałeś gdzieś podczep energetyczny o zdecydowanie większej mocy (co mogą sugerować np. stany depresyjne, czarnowidztwo), być może ratunkiem dla Ciebie okaże się tzw. oczyszczanie energetyczne aury, czyli energetycznego i fizycznego ciała człowieka.

Jak uwolnić się od złej energii?

Jak rozpoznać wampira emocjonalnego?

Wampir rośnie w siłę, a ty czujesz się wyczerpana, przygnębiona, smutna, masz poczucie winy albo pustki, albo jesteś wściekła. Działanie wampira może odczuwać też nasze ciało, które po kontakcie z wampirem energetycznym reaguje bólami głowy, napięciem mięśniowym, ogólnym osłabieniem.

Kto wysysa energię?

Wampir energetyczny (wampir emocjonalny) to osoba, która „wysysa” z innych siły, energię życiową oraz wpływa na pogorszenie samooceny obcujących z nią osób. O energetycznym lub emocjonalnym wampiryzmie mówi się coraz częściej i pewnie każdy przynajmniej raz w swoim życiu miał styczność z taką osobą.

Co to znaczy mieć Podczepy?

Podczep energetyczny to podpięcie się do naszej energetyki kogoś lub czegoś. Podczepem może być byt lub istota astralna, może być sztucznie wytworzony przez wielu ludzi twór energetyczny, tzw. egregor, może być dusza osoby zmarłej lub inny człowiek, tzw. wampir energetyczny.

Jak dzialaja wampiry energetyczne?

Udostępnij: Wampir energetyczny to osoba, z którą kontakt często powoduje senność, rozdrażnienie oraz niepokój. Charakteryzuje się brakiem empatii oraz dojrzałości emocjonalnej, przez co stara się pozyskać energię dla siebie, od innych osób.