Domowe sposoby na powiększenie piersi
Marzenie o większym biuście jest powszechne. Wbrew pozorom nie dotyczy tylko nastolatek czy dopiero dojrzewających dziewczyn. Często towarzyszy nam w dorosłym życiu i wywołuje pewien dyskomfort. Nierzadka jest postawa motywująca do wprowadzenia zmian w życie, zmierzających do powiększenia biustu, ale nie kosztem skutków ubocznych, bólu i ryzyka operacyjnego. Alternatywą dla rozwiązań chirurgicznych są domowe sposoby na powiększenie piersi. Które warto wypróbować? Jakie warto wziąć pod uwagę?

Domowe sposoby na powiększenie piersi: zioła

Zioła stosowane są od wieków, przez jakiś czas zapomniane, na szczęście od kilku lat ponownie wracają do łask. Nic dziwnego, mają bardzo szerokie zastosowanie. Działają leczniczo i profilaktycznie, a w kategorii domowe sposoby na powiększenie piersi zwyczajnie dominują.

domowe sposoby na powiększenie piersi

Co takiego mają zioła, że sprawdzają się jako domowe sposoby na powiększanie piersi? Okazuje się, że są bogatym źródłem fitoestrogenów, czyli estrogenów pochodzenia roślinnego, które mają zdolność stymulowania wzrostu piersi. Innymi słowy fitoestrogen naśladuje estrogen i prowadzi do zmian, jakie obserwuje się przy wzroście poziomu estrogenu w organizmie. Efektem czego jest wzrost piersi, podniesienie libido, poprawa wyglądu całego ciała i samopoczucie.

Które zioła zawierają spore ilości fitoestrogenów i naturalnie stymulują wzrost piersi?

  • kozieradka – stosowana jest od starożytności, nie tylko w celu powiększania piersi, ale również na zaparcia, a nawet przykre objawy menopauzy. Zawiera spore ilości fitoestrogenów, któe stymulują produkcję estrogenów. Ponadto podnosi poziom prolaktyny. Kozieradka może być stosowana wewnętrznie – łykana w formie pastylek lub stosowana w formie herbatek. Można również wykorzystywać ją zewnętrznie, rozprowadzając w wodzie i stworzyć pastę, którą następnie nakłada się na piersi. Do powiększania piersi wykorzystuje się także olej z kozieradki, który zaleca się do stosowania podczas masaży piersi.
  • saw palmetto – to zioło stosowane na szeroką skalę na męskie problemy z potencją. Okazuje się, że może naturalnie pomóc wielu kobietom, ułatwiając spełnienie marzenia o większym biuście. Saw Palmetto jest dostępne w formie herbatek, kapsułek i tabletek.
  • koper włoski – jedno z najbardziej znanych ziół powiększających piersi. Podobnie jak kozieradka zawiera fitoestrogeny, które naśladują działanie estrogenów w zakresie powiększania piersi, ponadto koper włoski znany jest z tego, że zwiększa produkcję mleka u matek karmiących piersią. Koper włoski może być stosowany wewnętrznie i zewnętrznie,
  • czerwona koniczyna – jest jednym z cennych źródeł izoflawonów, zawiera też ważny składnik znany pod nazwą genistyina. Znana jest z tego, że zawiera substancję, które mogą oddziaływać na organizm jak naturalne ludzkie hormony. Czerwona koniczyna oprócz powiększania biustu, może być wykorzystywana do redukcji przykrych objawów menopauzy.

Domowe sposoby na powiększenie piersi: masaż

Biust całkiem naturalnie, bez obawy o skutki uboczne, można powiększyć, decydując się na systematyczne masowanie piersi. Niemal natychmiast po wprowadzeniu tej praktyki można zauważyć zwiększenie jędrności piersi, a z czasem poprzez stymulację tkanek wzrost rozmiaru biustu.

Dodatkowa korzyść? Możliwość skontrolowania piersi pod kątem ewentualnych nieprawidłowości – zmian w formie guzków.  I co tu dużo ukrywać masaż piersi może być również bardzo przyjemny.

Domowe sposoby na powiększenie piersi: ćwiczenia

Ćwiczenia co prawda nie pozwolą na błyskawiczne powiększenie piersi, wpłyną jednak korzystnie na kondycję mięśni podtrzymujących biust. Gdy mięśnie te są silne, biust jest uniesiony, jędrny, co optycznie zwiększa jego rozmiar.

Domowe sposoby na powiększenie piersi: dieta

Oczywiście sama dieta nie pozwoli na powiększenie piersi w znaczący sposób. Może jednak wspomóc inne stosowane metody. Zwrócenie uwagi na jadłospis pod tym kątem zaleca się szczególnie młodym kobietom, gdy piersi dopiero zaczynają się rozwijać. Wtedy warto sięgnąć po rośliny, które są naturalnym źródłem fitoestrogenów, takie jak strączkowe, a szczególnie soja. Poza tym warto wzbogacić dietę w nasiona lnu, lucerny, owsa i orzeszków ziemnych.

Ponadto dobrze zadbać o jędrność skóry, co ma bezpośredni wpływ na atrakcyjność biustu. Przyda się dostarczanie witamin A i E, które znajdziemy w żółtych i pomarańczowych owocach i warzywach, na przykład papryce czy marchewce.

Kategorie: Domowe sposoby na ...

Tagi: ,