Złoto koloidalne jest całkowicie bezpieczną dla organizmu człowieka formą złota. Koloidalne złoto jest naturalnym preparatem, zawierającym jedynie śladowe ilości tego pierwiastka. W takiej postaci złoto działa korzystnie na nasz organizm, nie wywołując żadnych skutków ubocznych.

Co leczy złoto koloidalne?

Złoto koloidalne wspiera terapię zaburzeń hormonalnych i psychicznych. Pomaga w leczeniu problemów układu pokarmowego, krwionośnego i reumatoidalnego zapalenia stawów. Łagodzi zaćmę i jaskrę, zmniejsza różne bóle, regeneruje siły witalne i poprawia pracę mózgu. Jest niezastąpionym kosmetykiem w domowym SPA.

Na co pomaga nano złoto?

Złoto nano-koloidalne działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych, wymianę jonową (głównie mikroelementy), stymuluje proces oczyszczania organizmu poprzez skórę. Stymuluje również syntezę kolagenu, co korzystnie wpływa na rekonstrukcję tkanki skórnej.

Na co pomaga złoto?

Złoto hamuje procesy autoimmunologiczne (autoagresji), zmniejsza nadmierne stężenie immunoglobulin we krwi. Hamuje objawy chorób autoimmunologicznych (np. tocznia, łuszczycy, bielactwa, reumatoidalnego zapalenia stawów, łuszczycowego zapalenia stawów, kolagenoz i przewlekłych wyprysków).

Jak stosować złoto koloidalne na twarz?

Czyste złoto koloidalne można stosować jako tonik – przemywać wacikiem oczyszczoną skórę twarzy. Związek ten znajduje się w składzie wielu innych produktów używanych do codziennej pielęgnacji skóry.

Czy złoto leczy?

Terapia złotem jest pomocna podczas wypadania włosów, w leczeniu ropni, liszajów, kataru, stanów zapalnych oczu i wątroby. Złoto, podobnie jak srebro, miedź czy cynk działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie. Hamuje wirusowe i bakteryjne infekcje.

Jak stosować srebro koloidalne do picia?

Srebro koloidalne nie jest przeznaczone do picia, ponieważ zawiera metal ciężki, który ma działanie toksyczne. Kumulując się w organizmie, może wywołać chorobę o nazwie srebrzyca (argyria).

Na co jest dobre srebro koloidalne?

Srebro koloidalne jako suplement diety przeziębienia, kataru, kaszlu, grypy, zapalenia oskrzeli, opryszczki. Ponadto działają przeciwzapalnie i odkażająco. Łagodzą ból i swędzenie skóry oraz uzupełniają niedobór śladowego pierwiastka srebra w organizmie.

Czy nanosrebro jest zdrowe?

Nanocząsteczki srebra mogą działać neurotoksycznie, uszkadzając nasz układ nerwowy i zaburzając funkcje poznawcze. Część badań wskazuje również, że srebro może negatywnie wpływać na płodność2. Długotrwałe stosowanie srebra koloidalnego może wywołać srebrzycę (argyria).

Jak stosować srebro koloidalne na zatoki?

Wyrób stosować 3 razy dziennie. Każdorazowo po użyciu należy oczyścić i osuszyć aplikator, następnie z powrotem nałożyć nasadkę ochronną. Do stosowania u dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Wyrób może być stosowany u dzieci nie dłużej niż 3-5 dni, u osób dorosłych nie dłużej niż 7-10 dni.

Jakie srebro koloidalne na trądzik?

Jak zrobić złota wode?

płytę główną ze stykami zanurza się w roztworze. Powoduje to rozpuszczenie się złota w płynie. Po wymieszaniu go z wodorotlenkiem potasu i cynkowym proszkiem oraz poddaniu mikstury działaniu kwasu azotowego i wody powstaje cynkowy osad zawierający złoto.

Czy każde srebro koloidalne można pić?

Po pierwsze nie poleca się picia sreber, które są żółte, lub zmieniają swój kolor podczas kontaktu ze światłem – są to srebra jonowe, które nie są bezpieczne I Niejonowe nano srebro koloidalne, które używa się do celów leczniczych nie powoduje skutków ubocznych w postaci drożdżyc, aft, bólów brzucha , wymiotów itd. !

Jak długo można pić srebro koloidalne?

W celach profilaktycznych można spożywać 1 łyżeczkę nano srebra koloidalnego dziennie. W stanie choroby przyjmowaną ilość srebra można zwiększyć do czterech łyżeczek na dzień.

Czy srebro koloidalne niejonowe można pić?

Srebro koloidalne nie jest przeznaczone do picia. Takie stosowanie może być wręcz niebezpieczne dla zdrowia, gdyż jony srebra mają zdolność do kumulowania się w organizmie, osadzając w błonach śluzowych i narządach wewnętrznych, a wówczas mogą działać toksycznie na komórki i funkcjonowanie organizmu.

Czy można pić nanosrebro?

Warto jednak zaznaczyć, że w aptekach można kupić nanosrebro w formie suplementu diety, który ma wykazywać działanie wspomagające w trakcie bakteriobójczych, grzybiczych i wirusowych zapaleń jamy ustnej. Taki suplement diety sprzedawany jest w formie roztworu i służy do płukania jamy ustnej, ale nie do picia.