Karol Strasburger został ojcem w dojrzałym wieku. Oczkiem w głowie jest jego córka Laura, która ma dziś trzy latka. Prezenter telewizyjny opowiedział o jej dorastaniu. Okazało się, że dziecko Karola Strasburgera przejawia już sportowy talent i potrafi pouczać ojca, jak ma grać w tenisa.

Czy Strasburger jest z żoną?

Karol Strasburger i historia miłości Od 2019 r. jego żoną jest Małgorzata Waremczuk, która po ślubie przyjęła nazwisko męża. Zanim wyszła za aktora, była jego menadżerką. Związek Karola i Małgorzaty Strasburgerów wzbudza wiele emocji, ponieważ różnica wieku między nimi wynosi prawie 4 dekady!

Kiedy urodziło się dziecko Karola Strasburgera?

10 sierpnia 2019 ożenił się z Małgorzatą Weremczuk (ur. 1984). W 2019 urodziła się ich córka Laura.

Kto był żoną Karola Strasburgera?

Czy Karol Strasburger ma dzieci z pierwszego małżeństwa?

Para nie miała dzieci. „Byliśmy zgrani, kochający się” – mówił o swoim 32-letnim związku. Kilka lat temu w życiu Karola Strasburgera zaszły wielkie zmiany. W 2019 roku prowadzący „Familiadę” poślubił swoją młodszą o 37 lat partnerkę Małgorzatą Weremczuk.

Czy Barbara Burska ma dzieci?

Małżonkowie nigdy nie doczekali się dzieci i to była ich przemyślana decyzja. „Do tego trzeba być odpowiedzialnym, a ja poświęciłam się zawodowi…”, wspominała aktorka na łamach Rewii. Barbara Burska i Jan Rajski byli szczęśliwym małżeństwem przez 35 lat i rozdzieliła ich dopiero śmierć mężczyzny w 2015 roku.

Ile miał żon Karol Strasburger?

Karol Strasburger zanim założył rodzinę był dwukrotnie żonaty.

Ile lat ma dziewczyna Strasburgera?

Karol Strasburger jest obecnie mężem młodszej od siebie o 37 lat Małgorzaty Weremczuk. Kobieta na początku pełniła funkcję menadżerki gospodarza „Familiady”. Z czasem jednak zaangażowała się w jego sprawy dużo bardziej, niż wymagało jej stanowisko.

Ile lat ma program Familiada?

Familiada – polski teleturniej emitowany na antenie TVP2 od 17 września 1994 roku, oparty na amerykańskim formacie Family Feud.