Złoto koloidalne wspiera terapię zaburzeń hormonalnych i psychicznych. Pomaga w leczeniu problemów układu pokarmowego, krwionośnego i reumatoidalnego zapalenia stawów. Łagodzi zaćmę i jaskrę, zmniejsza różne bóle, regeneruje siły witalne i poprawia pracę mózgu. Jest niezastąpionym kosmetykiem w domowym SPA.

Czy złoto koloidalne można pić?

Złoto koloidalne jest całkowicie bezpieczną dla organizmu człowieka formą złota. Koloidalne złoto jest naturalnym preparatem, zawierającym jedynie śladowe ilości tego pierwiastka. W takiej postaci złoto działa korzystnie na nasz organizm, nie wywołując żadnych skutków ubocznych.

Jak działa Nano złoto?

Złoto nano-koloidalne działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych, wymianę jonową (głównie mikroelementy), stymuluje proces oczyszczania organizmu poprzez skórę. Stymuluje również syntezę kolagenu, co korzystnie wpływa na rekonstrukcję tkanki skórnej.

Jak stosować złoto koloidalne na twarz?

Czyste złoto koloidalne można stosować jako tonik – przemywać wacikiem oczyszczoną skórę twarzy. Związek ten znajduje się w składzie wielu innych produktów używanych do codziennej pielęgnacji skóry.

Do czego wykorzystywane jest złoto?

Złoto wykorzystywane jest w medycynie, kosmetologii, elektronice, budownictwie oraz kosmonautyce. To tylko główne gałęzie, gdzie przemysł korzysta z unikatowych walorów kruszcu. Warto pamiętać, że złoto jest bardzo rzadko występującym metalem szlachetnym, więc należałoby szanować jego nawet najmniejszy okruszek.

Jak powstaje złoto koloidalne?

Złoto koloidalne to nic innego jak zawiesina mikroskopijnych nanocząstek złota w wodzie destylowanej lub innej cieczy. Powstaje ona podczas rozpuszczania złotej elektrody pod działaniem prądu elektrycznego o bardzo niskim natężeniu.

Czy złoto leczy?

W medycynie znany jest pozytywny wpływ związków chemicznych złota przy leczeniu reumatyzmu. Złoto poprawia pamięć, koncentrację, refleks i nastrój. Stosowane jest w leczeniu chorób zakaźnych, łuszczycy, cukrzycy, kolagenozy, dusznicy, padaczki. Daje pozytywne rezultaty w leczeniu białaczek i innych nowotworów.

Jak działa Ormus?

Ormus działa na sferę wzmocnienia świadomości człowieka, przenosząc ją na wyższy poziom. Umożliwia dogłębne poznanie materii, a dzięki wyższym częstotliwościom człowiek ma możliwość lepszego zrozumienia świata.

Jakie są właściwości złota?

Z chemicznego punktu widzenia złoto (symbol Au) jest słabo reaktywnym metalem o liczbie atomowej 79. Łatwo przewodzi ciepło i prąd elektryczny, a temperatura jego topnienia wynosi 1064,18 stopni C. Nie rdzewieje, nie wchodzi w reakcje z tlenem i jest odporne na działanie ozonu.

Na co jest dobre srebro koloidalne?

Srebro koloidalne jako suplement diety przeziębienia, kataru, kaszlu, grypy, zapalenia oskrzeli, opryszczki. Ponadto działają przeciwzapalnie i odkażająco. Łagodzą ból i swędzenie skóry oraz uzupełniają niedobór śladowego pierwiastka srebra w organizmie.

Czy nanosrebro jest zdrowe?

Długotrwałe używanie opatrunków z nanosrebrem podwyższa stężenie srebra we krwi. Coraz większa liczba badań wskazuje także na toksyczne działanie nanocząstek na organizm człowieka.

Jak stosować srebro koloidalne?

Srebro koloidalne nie jest przeznaczone do picia, ponieważ zawiera metal ciężki, który ma działanie toksyczne. Kumulując się w organizmie, może wywołać chorobę o nazwie srebrzyca (argyria).

Jak stosować srebro koloidalne na zatoki?

Wyrób stosować 3 razy dziennie. Każdorazowo po użyciu należy oczyścić i osuszyć aplikator, następnie z powrotem nałożyć nasadkę ochronną. Do stosowania u dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Wyrób może być stosowany u dzieci nie dłużej niż 3-5 dni, u osób dorosłych nie dłużej niż 7-10 dni.

Kiedy czernieje skóra od złota?

Tlenek cynku, jeśli wniknie w skórę i dojdzie do kontaktu z prawdziwym złotem może powodować ciemnienie powierzchni skóry. Jest to naturalna chemiczna reakcja i nie jest powodem do zaniepokojenia. Aby uniknąć ciemnych śladów na skórze, należy unikać produktów zawierających tlenek cynku.

Jakie srebro koloidalne na trądzik?

Jak zrobić złota wode?

płytę główną ze stykami zanurza się w roztworze. Powoduje to rozpuszczenie się złota w płynie. Po wymieszaniu go z wodorotlenkiem potasu i cynkowym proszkiem oraz poddaniu mikstury działaniu kwasu azotowego i wody powstaje cynkowy osad zawierający złoto.

Czy złoto leczy?

W medycynie znany jest pozytywny wpływ związków chemicznych złota przy leczeniu reumatyzmu. Złoto poprawia pamięć, koncentrację, refleks i nastrój. Stosowane jest w leczeniu chorób zakaźnych, łuszczycy, cukrzycy, kolagenozy, dusznicy, padaczki. Daje pozytywne rezultaty w leczeniu białaczek i innych nowotworów.

Czy złoto jest zdrowe?

Złoto jadalne ma długą tradycję. Jego zaletą jest w pierwszej kolejności wspaniały efekt optyczny, ale przypisuje się mu również właściwości lecznicze. Stosuje się je na przykład w leczeniu reumatyzmu i bólów stawów, a w homeopatii także w leczeniu miażdżycy, chorób serca, bólów głowy i pleców.

Czy złoto w jedzeniu jest zdrowe?

Złoto jadalne nie ma ani pozytywnych, ani negatywnych skutków dla organizmu ludzkiego, ponieważ jest ono biologicznie obojętne i nadaje się do stosowania w żywności, ponieważ nie utlenia się ani nie koroduje w wilgotnym powietrzu, w przeciwieństwie do wielu innych metali.

Na co stosuje się srebro koloidalne?

Obecnie srebro koloidalne stosowane jest zewnętrznie, tj. na skórę oraz błony śluzowe. Najczęściej związek ten wykorzystywany jest w okulistyce, do leczenia bakteryjnego zapalenia spojówek. Nanosrebro wykorzystywane jest także w dermatologii, w przypadku trudno gojących się ran oraz oparzeń.