Z racji tego, że szybciej docierają do finału, nie potrzebują gry wstępnej w ogóle. Chociaż oczywiście podsyca ona pragnienie i sprawia, że seks jest jeszcze przyjemniejszy. Dla kobiety ważna jest komunikacja werbalna, podczas chwil intymnych, a dla mężczyzny – kontakt wzrokowy.

Co zalicza się do gry wstępnej?

Ważne, żeby ze sobą rozmawiać, otwarcie opowiadać o swoich potrzebach i ponieść się chwili. Czasem gra wstępna, czyli namiętne pocałunki, dotyk i przytulanie, sprawiają, że seks jest niezapomnianym przeżyciem.

Jak kobieta może zaczac grę wstepna?

Może najpierw zacząć od kolacji czy wspólnej kąpieli – niekoniecznie w płatkach róż i przy świecach, bo choć anturaż jest ważny, to zdecydowanie ważniejsze jest to, co między nami, poświęcenie sobie uwagi, zadbanie o wspólną przyjemność. Stopniowo zbliżać się do siebie. Pogadać o tym, co chcemy robić.

Jak zaczac grę wstepna przed seksem?

Czułość o poranku, miłe słowa czy gesty w ciągu dnia, przytulanie się i głaskanie mogą być już tymi elementami, które pozwolą „programować” mózg, a to przecież on jest odpowiedzialny za ochotę na seks oraz odczuwanie erotycznych doznań. Długa gra wstępna zazwyczaj jest preferowana przez kobiety.